Aktualności

Piękne usta na wiosnę! Promocja!!!

By 15 lutego 2021 Brak komentarzy

Twoje usta straciły na jędrności, są suche i pomarszczone?

A może zbyt małe lub asymetryczne?

Kształtne, błyszczące i pełne usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów kobiety. Piękne, zmysłowe, powiększone usta świadczą nie tylko o naszej urodzie, ale dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość. Utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest łatwe – niestety ich struktura jest bardzo delikatna i szybko ulega działaniu czasu, przez co usta stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask – bardzo łatwo są na nich widoczne pierwsze procesy starzenia. Poza tym, rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas idealnym kształtem ust.

Bardzo często niezadowalający kształt, czy struktura ust spowodowane są uwarunkowaniem genetycznym. Mamy wówczas do czynienia z asymetrią lub małą objętością. Na niezadowalającą kondycję ust wpływa proces fotostarzenia się skóry wywołany nie tyle określonym wiekiem, co niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Na kondycję ust mają wpływ: działanie promieni słonecznych, wahania temperatury, ekspozycja na wiatr powodujący nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych. Usta stają się suche, pomarszczone, tracą swój koloryt i swoją linię. Pojawiają się również drobne zmarszczki wokół ust – tzw. zmarszczki palacza.

W medycynie estetycznej możliwe jest naturalne powiększanie ust.

Zabiegi kwasem hialuronowym przede wszystkim przywracają skórze ust sprężystość, jędrność, nawilżają ją oraz wyraźnie niwelują zwiotczenie. Terapia modelowania ust kwasem hialuronowym ma również na celu uzyskanie pożądanego kształtu i stopnia wypełnienia ust.

Zabieg nawilżenia, wypełniania lub modelowania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w skórę właściwą, w miejscu potrzebującym zmiany, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który idealnie uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zwiotczenia, wszelkie bruzdy czy wręcz brakuje objętości. Usta po zabiegu są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Dzięki zastosowaniu preparatów z występującym naturalnie w skórze kwasem hialuronowym, możliwe jest nadanie ustom objętości oraz kształtu odpowiadającego oczekiwaniom pacjenta.

Zapraszam na zabieg nawilżenia lub modelowania ust.

Aleksandra Grzanka-Gadzińska