Telekonsultacje dermatologiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Telekonsultacja

    200,00 
  • Przedłużenie leku (do 3 m-cy)

    100,00 

Czasami musimy skorzystać z pomocy lekarza, ale nie możemy niestety z jakiegoś powodu pojawić się w gabinecie fizycznie. W tym przypadku z pomocą przychodzą prowadzone przez New Skin telekonstultacje. Dermatolog online zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem porad z zakresu chorób skóry czy wenerologii. Dodatkowo korzystając z oferowanych przez New Skin możliwości, można wygodnie i szybko zamówić przedłużenie leków. Wystarczy kliknąć przycisk “zamów” i przejść przez bardzo prostą procedurę!

Telekonsultacje – dermatolog online

Specjalista dermatolog może rozpoznać  wiele chorób dermatologicznych na podstawie szczegółowego opisu pacjenta oraz dokumentacji zdjęciowej.  Niektóre z nich mogą być wyleczone domowymi sposobami bądź po prostu zwiększoną dokładnością w dbaniu o higienę. Telekonsultacja pozwalają pacjentowi na szczegółowy opis problemu, z kolei lekarz na podstawie opisu doradza czego powinien podjąć się chory, aby się wyleczyć –  również przepisuje odpowiednie leki na  e-receptę. W skrajnych przypadkach, kiedy nie jest możliwa ocena choroby na podstawie opisu, może też być oczywiście zalecona wizyta w gabinecie.

Dermatolog online - przedłużanie leków

Wiele lekarstw wydawanych jest na receptę, dlatego jeśli pacjent stosuje jakieś przez długi czas, nie ma sensu, żeby przychodził do lekarza w celu wypisania nowej recepty.  Jako dermatolog online zajmuje się przedłużaniem leku do 3 miesięcy. To pozwala wygodnie z domu zamówić receptę i wyjść jedynie do apteki po zakup odpowiednich medykamentów. Po kliknięciu przycisku “zamów” wystarczy wpisać nazwy leków, na które jest zapotrzebowanie. Cała procedura jest prosta i bezproblemowa, tak aby każdy mógł sobie z tym poradzić.

Jeżeli jesteś stałym pacjentem New Skin tutaj możesz zamówić kontynuację leczenia.