Witam Państwa,
Jestem dermatologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym pracującym w Klinice Dermatologii, w Szpitalu Uniwersyteckim im. A. Jurasza w Budgoszczy. Podczas mojej pracy w Klinice doskonaliłam się w zakresie leczenia chorób skóry, chorób przenoszonych drogą płciową, oceny znamion. Zdobyłam doświadczenie w ocenie dermatopatologicznej wycinków skóry, co pomaga w postawieniu diagnozy w trudnych przypadkach i rozpoczęciu właściwego leczenia. Jestem współautorem kilkunastu artykułów w czasopismach polskich i zagranicznych, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w zjazdach i konferencjach naukowo- szkoleniowych .

W kręgu moich zainteresowań są również zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. Ta nowoczesna dziedzina wykorzystująca między innymi toksynę botulinową, kwas hialuronowy czy nici wszczepialne jest czymś więcej niż zabiegiem kosmetycznym, a ich wykonanie wymaga umiejętności. Każdemu pacjentowi proponuję indywidualnie dobrane zabiegi, które odświeżą skórę, zniwelują oznaki starzenia i wydobędą naturalne piękno.

Swoją wiedzę kliniczną zdobywałam w Klinice Dermatologii od 2003 roku, co doprowadziło do uzyskania w 2009 roku tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Równolegle rozpoczęłam studia doktoranckie w Collegium Medicum w Bydgoszczy. Stopień doktora nauk medycznych uzyskałam w 2008 roku z zakresu medycyny w temacie chłoniaków skóry. W latach 2007-2010 byłam związana zawodowo z Collegium Medicum w Bydgoszczy, jako asystent, a następnie jako adiunkt w Klinice Dermatologii i kierownik Pracowni Biologii Molekularnej Skóry.

Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia klinicznego z zakresu dermatologii klasycznej jak i dermatologii estetycznej.

Aleksandra Grzanka-Gadzińska